Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dąbrowa Górna - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Bęczków

Bęczków(Dąbrowa Górna + 14 km)

254 000 zł14 452 m² 17,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 14452 m2 , zlokalizowana w miejscowości Bęczków, gmina Górno woj. świętokrzyskie. Malowniczy widok, cisza, szlaki turystyczne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Starachowice(Dąbrowa Górna + 14 km)

185 000 zł967 m² 191,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Polnej w Starachowicach. Działka o powierzchni 967m2 w kształcie prostokąta o wymiarach od frontu około 22m i długości około 43m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczytniki nad Kaczawą

Szczytniki nad Kaczawą(Dąbrowa Górna + 17 km)

85 000 zł1 215 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka w miejscowości Szczytniki nad Kaczawą, gmina Kunice. Symbol działki 502/9 Powierzchnia 12,15 ara Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Trzęsów(Dąbrowa Górna + 20 km)

35 900 zł544 m² 65,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzęsów, grębocice, działka, 544m2, sprzedaż, 35900 zł. Na sprzedaż grunty budowlane w miejscowości Trzęsów w gminie Grębocice, w powiecie polkowickim. Działka o płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krajno Pierwsze

Krajno Pierwsze(Dąbrowa Górna + 11 km)

220 000 zł2 300 m² 95,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 2 300 m2 położony w Krajnie Pierwszym, gm. Górno. Dojazd drogą gruntową ok. 50 m. Nieruchomość zlokalizowana w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gorzyca

Gorzyca(Dąbrowa Górna + 16 km)

100 000 zł2 044 m² 48,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o pow. 20,44 a przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Lubin, uchwalonym przez Radę Gminy Lubin uchwałą nr XXIII/121/2015 z dnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Obora

Obora(Dąbrowa Górna + 12 km)

354 000 zł5 110 m² 69,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5110 m (0,5110 ha) położona w miejscowości Obora, zaledwie 5 km od centrum Lubina. Lokalizacja: działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Grabowa

Święta Katarzyna(Dąbrowa Górna + 8 km)

189 000 zł1 900 m² 99,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić ofertę działki budowlanej. Oferta tylko U nas - na wyłączność! Na sprzedaż dwie widokowe działki o powierzchni łącznej 1900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chróstnik

Chróstnik(Dąbrowa Górna + 13 km)

900 000 zł14 184 m² 63,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt usługowy, składający się z dwóch działek, stanowiących łącznie powierzchnię 1,418 ha, zlokalizowany w Chróstniku. Zgodnie z mpzp grunty oznaczone są symbolem U9.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Langiewicza

Mirzec(Dąbrowa Górna + 24 km)

110 000 zł2 544 m² 43,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy ulicy Langiewicza w Mircu. Działka o powierzchni 2544m2 , szerokość od frontu 17,50m. Media: woda i gaz w działce. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Dąbrowa Górna

Dąbrowa Górna,dolnośląskie

107 045 zł1 355 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Legnica prezentuje działki budowlane w miejscowości Dąbrowa Górna w gminie Lubin Na sprzedaż działki o metrażu : 13,55a, 11a,11a W kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dąbrowa Górna

Dąbrowa Górna,dolnośląskie

57 000 zł1 000 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o powierzchni 10 - 13 a, zlokalizowane w Dąbrowie Górnej, gm. Lubin. Dojazd drogą utwardzoną (ok 20 m od drogi asfaltowej). Media: woda, prąd - przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dąbrowa Górna

Dąbrowa Górna,świętokrzyskie

100 000 zł1 600 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 1600 m2 (20x80) z drewnianymi zabudowaniami (dom, stodoła) położoną w miejscowości Dąbrowa Górna k. Bodzentyna. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze, jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij